Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

11 MADDEDE LYS SINAV GÜNÜ YAPILMASI GEREKENLER 2013 LYS

1.        Sınav günü sınavdan bir saat önce sınav binasının önünde hazır olacak şekilde kalkış ve kahvaltınızı yapınız.
2.        Kahvaltıda sırf besleyici, enerji verici diye hiç yemediğiniz gıdaları denemeyiniz. Midenize dokunmayan her zaman yaptığınız türden bir kahvaltı yapınız.
3.       Kahvaltıda sınavdan bahsetmeyiniz, başka konulardan bahsediniz.
4.       Kıyafetinize dikkat ediniz. Hem güvenlik önlemlerine hem de havanın durumuna uygun giyinmeye özen gösteriniz.
5.       Üzerinizde hiçbir metal eşyanın bulunmamasına özen gösteriniz. 6.        Sınav için gerekli belgelerinizi yanınıza almayı unutmayınız. Bu belgeler: 2013 LYS Sınava Giriş Belgesi ve Nüfus cüzdanı veya pasaport.
7.     Sınava girerken yanınıza şeffaf pet şişede su almayı unutmayınız. 
8.       Stresin en şiddetli yaşandığı anlarda olduğunuzu ve bu durumun son derece normal olduğunu unutmayın. Sınava girenlerin neredeyse tamamı sizinle aynı durumda, yani son derece stresli bunu bilin. Çok fazla stres yaptığınızı düşünüyorsanız hemen derin ve sessiz bir nefes alın (burnunuzdan) ve aldığınız nefesi aldığınızın iki katı sürede geri verin. Birkaç kez bunu tekrarlayın işe yaradığını göreceksiniz.
9.        Sınava son derece rahat bir şekilde girmeyeceksiniz, stres olacak. Fakat bütün stresiniz birinci soruyu çözene kadardır. Birinci soruyu çözmeye başladıktan sonra tamamen sınava konsantre olup stresi bir kenara bırakacaksınız. Muhtemelen pek çok aday şunu soruyordur: Ya birinci soruyu çözemezsem? O zaman ikinci soruya geçeceksiniz. Arkadaşlar sınavda sorular karışık olacağı için kolaydan zora soru sıralaması olmayacaktır. Belkide son 10 yılın en zor sorusu sizin kitapçığınızda birinci soru olabilir. Hemen moral bozmayınız.
10.    Soru kitapçıklarının numarasını cevap kağıdınıza kodlamayı da unutmayın. Yoksa sınavınız geçersiz sayılır.
11.   Cevap kağıdı adınıza düzenlenmiş olarak gelecektir. Fotoğrafınız adınız, soyadınız ve kimlik numaranız cevap kağıdında olacaktır. Herhangi bir şekilde kendi cevap kağıdı olmayan ya da başkasının cevap kağıdını almış bir aday derhal görevlileri bu konuda uyarmalıdır. Hiçbir şekilde bir başkasının adına düzenlenmiş olan cevap kağıdını kullanmayınız. Kendinizin dışında kullandığınız cevap kağıtları sınavınızın geçersiz sayılmasına neden olacaktır.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.