Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

AVRASYA ÜNİVERSİTESİ ÜCRETLERİ VE BURSLARI TERCİH KILAVUZU BİLGİLERİ

Avrasya Üniversitesinde eğitim ücrete tabidir. 2011-2012 eğitim-öğretim döneminde eğitim ücretleri; Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi programları için KDV dahil 15.000 TL, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi programları için KDV dahil 14.000 TL’dir. Takip eden her yıl için öğrenim ücreti günün ekonomik koşulları ve (TÜFE+ÜFE)/2 oranı esas alınarak belirlenir. Yıllık eğitim ücreti, güz ve bahar dönemlerinde iki eşit taksitte ödenir. Ancak, güz ve bahar döneminde yapılacak ödemeler ilan edilecek banka kredi kartı ile yapılması halinde vade farkı uygulanmadan iki eşit taksit yapılır. Avrasya Üniversitesinin burslu programlarına yerleştirilen öğrencilere, Avrasya Üniversitesinin kendi kaynaklarından sağlanan burs sadece eğitim ücretinin tümünü kapsar. Burslar öğrenci başarısına bağlı olup (Yıllık 4.00 üzerinden 2.00 not ortalamasını sağlaması koşuluyla) tüm öğrenim sürecinde devam eder. Burslar karşılıksız olup beslenme, barınma, ulaşım, kitap ile yurt dışındaki eğitim giderlerini kapsamaz. Üniversite kampüsünde bulunan kız öğrenci yurdu tek ve iki yataklı odalar biçiminde düzenlenmiş olup yurt için ulaşım sorunu yoktur.  Avrasya Üniversitesi Pelitli Kampüsü Trabzon şehir merkezine 6 Km mesafede olup hava alanı karşısında bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.

 

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.