Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

2014 YGS KKTC HARİÇ YURT DIŞINDAN BAŞVURAN ADAYLAR

Türkiye dışında oturan adaylar, 2014-ÖSYS Aday Başvuru Formunda YAZIŞMA ADRESİ bilgi alanına ülke adı dâhil tüm adres bilgilerini yazacaklar, ADRES İLİ ve ADRES İLÇESİ bilgi alanlarını boş bırakacaklardır.
Yurt dışında bulunan adaylar sınav ücretlerini göndermek için şu iki yoldan birini seçebilirler.
•   İsteyen adaylar, yurt içindeki yakınları yardımıyla veya ÖSYM'nin İnternet sayfasında yer alan "ÖDEMELER" alanından kredi kartı/banka kartı ile başvuru/sınav ücretini yatırabilirler.
Bu şekilde ücret yatıran adaylardan;

  1. bireysel başvuru hakkı olanlar, İnternet aracılığıyla bireysel başvuru yapabileceklerdir.
  2. İnternet aracılığıyla bireysel başvuru yapma hakkı olmadığından postayla başvuru yapacak adaylar ise, ÖSYM'nin İnternet sayfasında yer alan "ÖDEMELER" alanından kredi kartı/banka kartı ile sınav ücretini yatıracak veya bir yakını tarafından yurt içinden sınav ücretinin yatırılmasını sağlayacak, ücreti yatıran yakınından banka dekontunu iki nüsha olarak edinecek ve dekontun bir nüshasını 2014-ÖSYS Aday Başvuru Formuna ekleyerek ÖSYM'ye ulaştıracaktır. Dekontun diğeri aday tarafından saklanmalıdır.

•   İsteyen adaylar, ödemeleri gereken ücreti döviz olarak bankaya yatırabilirler. Hesap numaraları kılavuzun arka kapağında yazılıdır. Bu yolla sınav ücreti yatıran adaylar, ücreti yatırdıklarını gösteren banka veya posta havale makbuzunu, 2014-ÖSYS Aday Başvuru Formuna ekleyerek posta yoluyla başvuru yapacaklardır. Sınav ücretini döviz olarak bankaya yatıran adaylar bireysel başvuru hakları olsa bile, İnternet aracılığıyla bireysel başvuru yapamazlar.
Yurt dışında bulunan adaylardan postayla başvuru yapacak olanlar, 2014-ÖSYS Aday Başvuru Formunu ve eklerini Merkezimize iadeli taahhütlü olarak göndereceklerdir. Yurt dışından (KKTC hariç) başvuran adayların, en geç 15 Ocak 2014 tarihi saat 17.00'ye kadar Merkezimize ulaşan belgeleri işleme konulacaktır. 2014-ÖSYS Aday Başvuru Formunu kurallara uygun olarak doldurmayan, ekleri eksik, banka veya posta havale makbuzu geçersiz olan ve tüm bunları süresi içinde Merkezimize ulaştırmayan adayların belgeleri işleme konulmayacaktır. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Adaylar postada oluşabilecek gecikmeleri dikkate alarak belgelerini zamanında ÖSYM'ye göndermelidir.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.