Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

ALANYA HAMDULLAH EMİN PAŞA ÜNİVERSİTESİ BURSLARI VE ŞARTLARI 2015 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Alanya Hamdullah Emin Paşa / (HEP) Üniversitesi’nde eğitim ücrete tabidir. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında yıllık öğrenim ücretleri; Hazırlık sınıfı için yıllık 21.000 TL, Turizm  İşletmeciliği Bölümü için  15.000 TL, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü için 22.500 TL, Mimarlık  Bölümü  için 22.500 TL  olup, bu ücretlere %8 KDV eklenecektir.  İngilizce Yeterlilik sınavını  başarı ile geçenler lisans bölümleri için yukarıda  ön görülen ücretleri öder. Kayıt için ilk ödemeler ilgili banka hesabına yatırılır ve dekontla kayıt işlemi başlatılır. Öğrenim ücretinin ödenmesi hakkında bilgi “www.ahep.edu.tr” adresinden alınabilir. Yıllık öğrenim ücreti Mütevelli Heyet tarafından günün ekonomik koşullarına göre her yıl yeniden belirlenir. Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs sadece burslu öğrenci alınacağı belirtilen programlara yerleştirilen öğrencileri ve sadece öğrenim ücretini kapsar. Bunun dışında kalan, barınma, beslenme, ulaşım, kitap, yurtdışında eğitim giderleri gibi giderler burs kapsamı dışındadır. Bu burslar İngilizce hazırlık programında geçirilen bir yıllık süreyi de kapsar. Bu burslar karşılıksız olup normal eğitim-öğretim süresini kapsar; normal eğitim-öğretim süresini aşan süreyi kapsamaz. Burs koşulları ile ilgili detaylar, Alanya HEP Üniversitesi Lisans Eğitim ve Öğretim Yönetmeliği ve Burs Yönergesi esaslarına göre yürütülecektir.
23 Haziran 2015 ön bilgi amaçlı kılavuz bilgileridir. Lütfen bilgileri son kılavuz ile karşılaştırınız. KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR.Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi’nde eğitim ücrete tabidir. 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında yıllık öğrenim ücretleri; Hazırlık sınıfı için yıllık 21.000 TL ,Turizm İşletmeciliği Bölümü için 21.000 TL, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü için 22.500 TL, Mimarlık Bölümü için 22.500 TL olup, bu ücretlere %8 KDV eklenecektir. Yıllık öğrenim ücretini peşin ödeme ve taksitli ödeme seçenekleri mevcuttur. Öğrenim ücreti kesin kayıt sırasında tamamı peşin olarak ödenirse %10 indirim uygulanır. Taksitli ödeme, banka kredi sözleşmesiyle veya banka kredi kartıyla, ilk taksiti kesin kayıt sırasında, birinci dönem 4, ikinci dönem 4 olmak üzere toplam 8 taksitte ödenir. İngilizce Yeterlilik sınavını başarı ile geçenler lisans bölümleri için yukarıda ön görülen ücretleri öder. Kayıt için ilk ödemeler ilgili banka hesabına yatırılır ve dekontla kayıt işlemi başlatılır. Öğrenim ücretinin ödenmesi hakkında bilgi “www.ahep.edu.tr” adresinden alınabilir. Yıllık öğrenim ücreti Mütevelli Heyet tarafından günün ekonomik koşullarına göre her yıl yeniden belirlenir. Tüm öğrenciler giriş yılına bakılmaksızın o yıl için belirlenen öğrenim ücretini belirlenen ödeme koşullarına uyarak ödemekle yükümlüdürler. Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs sadece burslu öğrenci alınacağı belirtilen programlara yerleştirilen öğrencileri ve sadece öğrenim ücretini kapsar. Bunun dışında kalan, barınma, beslenme, ulaşım, kitap, yurtdışında eğitim giderleri gibi giderler burs kapsamı dışındadır. Bu burslar İngilizce hazırlık programında geçirilen bir yıllık süreyi de kapsar. Bu burslar karşılıksız olup normal eğitim-öğretim süresini kapsar; normal eğitim-öğretim süresini aşan süreyi kapsamaz. Burs koşulları ile ilgili detaylar, Alanya HEP Üniversitesi Lisans Eğitim ve Öğretim Yönergesi esaslarına göre yürütülecektir.
24 HAZİRAN 2014 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.