Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

AVRUPA MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2015 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Avrupa Meslek Yüksekokulu, Avrupa Eğitim Vakfı tarafından kurulmuş bir vakıf Meslek Yüksekokuludur ve eğitim-öğretim ücrete tabidir. Avrupa Meslek Yüksekokulunda 2015-2016 Akademik Yılı Eğitim-Öğretim Ücreti; Hazırlık Sınıflarında 12.000TL. Çocuk Gelişimi Programı I ve II.öğretim 10.000TL, diğer programlar ise I. ve II.öğretim 14.300TL. dir. Bu ücretlere %8 oranında KDV dahildir. . Eğitim-öğretim ücreti kredi kartı ya da banka kredisi yolu ile 1 taksiti peşin 10 takside bölünerek alınır. Tam ücretlilerden eğitim-öğretim ücretinin tamamını akademik yılın başında peşin olarak ödemek isteyenlere  % 10  indirim uygulanır. Burslu olarak yerleşen öğrencilere sağlanan burs karşılıksızdır ve normal eğitim süresi boyunca devam eder. Burslar ve indirimler ile ilgili detaylı bilgiye www.avrupa.edu.tr den  ulaşabilirsiniz. Öğretim dili Türkçe olan programları kazanan öğrenciler, isterlerse eğitim-öğretim ücretini ödeyerek bir yıl süreli isteğe bağlı İngilizce hazırlık programına katılabilirler. Avrupa Meslek Yüksekokulunda  eğitim-öğretim Kazlıçeşme / Zeytinburnu  yerleşkesinde  sürdürülecektir. 23 Haziran 2015 ön bilgi amaçlı kılavuz bilgileridir. Lütfen bilgileri son kılavuz ile karşılaştırınız.


Avrupa Meslek Yüksekokulu, Avrupa Eğitim Vakfı tarafından Kurulmuş bir meslek yüksekokuludur. 2013-2014 öğretim yılında yıllık ücret 10.000TL’dir. Belirtilen ücrete % 8 KDV dâhil değildir.
Tahsilat için ilan edilen bankanın prosedürlerine uygun olarak
sözleşme yapmak koşuluyla kayıt başlangıç tarihi ile Haziran ayı arasında birinci taksiti kesin kayıt sırasında ödenmek üzere her ayın ilk 5 günü içerisinde aylık olarak 10 eşit taksitte ödenebilir. Eğitim ücreti kesin kayıt sırasında peşin ödenir ise % 10 indirim uygulanır.
Eğitim ücretleri her yıl için Mütevelli Heyet tarafından belirlenir, akademik yıl başlamadan ilan edilir. Tüm öğrenciler girişyılına bakılmaksızın o yıl için ilan edilen yeni öğrenim ücretine ve ödeme koşullarına uymakla yükümlüdür. Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs sadece normal eğitim-öğretim ücretini kapsar. Burslar karşılıksızdır. Avrupa Eğitim Vakfıtarafından Avrupa Meslek Yüksekokulu’nda okuyan ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen öğrencilere çeşitli oranlarda burs verilmektedir. Not ortalaması2,50’nin altına düşen ya da disiplin cezasıalanlar meslek yüksekokulu yönetim kurulu kararıile burstan yoksun bırakılabilir.

Avrupa Meslek Yüksekokulu 2013-2014 eğitim-öğretim yılı için eğitimini Zeytinburnu yerleşkesinde sürdürecektir. Avrupa Meslek Yüksekokulu’nda, Avrupa Eğitim VakfıOkulları’nda çalışanlar ve çocuklarına % 30, Avrupa Eğitim Vakfı Okulları’ndan mezun olan öğrencilere % 20, Avrupa Meslek Yüksekokulu’nun faaliyet gösterdiği Zeytinburnu ilçesindeki orta öğretim kurumlarından mezun olan öğrencilere % 10, öğretmen-öğretim elemanıçocuklarına %10, kardeşlere %10, milli sporculara % 25, Şehit ve Gazi eş ve çocuklarına % 25 burs uygulanır. BalıklıRum Hastanesi Yüksekokulumuzun sağlık programlarının uygulama hastanesidir.
24 HAZİRAN 2013 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR..

AVRUPA MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2012 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ
Avrupa Meslek Yüksekokulu, Avrupa Eğitim Vakfı tarafından kurulmuş bir meslek yüksekokuludur. 2012-2013 öğretim yılında örgün programlar için yıllık ücret isteğe bağlı İngilizce hazırlık programları dâhil 8.500 TL, İkinci Öğretim programları için 9.000TL'dir. Belirtilen ücrete % 8 KDV dâhil değildir. Tahsilât için ilan edilen bankanın prosedürlerine uygun olarak sözleşme yapmak koşuluyla kayıt başlangıç tarihi ile haziran ayı ayları arasında birinci taksiti kesin kayıt sırasında ödenmek üzere her ayın ilk 5 günü içerisinde aylık olarak 10 eşit taksitte ödenebilir. Eğitim ücreti kesin kayıt sırasında peşin ödenir ise % 10 indirim uygulanır. Eğitim ücretleri her yıl için Mütevelli Heyet tarafından belirlenir, akademik yıl başlamadan ilan edilir. Tüm öğrenciler giriş yılına bakılmaksızın o yıl için ilan edilen yeni öğrenim ücretine ve ödeme koşullarına uymakla yükümlüdür. Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs sadece eğitim-öğretim ücretini kapsar. Burslar karşılıksız olup normal eğitim-öğretim ücretini kapsar. Not ortalaması 2,50'nin düşen ya da disiplin cezası alanlar meslek yüksekokulu yönetim kurulu kararı ile burstan yoksun bırakılabilir. Avrupa Meslek Yüksekokulu 2012-2013 eğitim-öğretim yılı için eğitimini Zeytinburnu yerleşkesinde sürdürecektir. Avrupa Meslek Yüksekokulu'nda, Avrupa Eğitim Vakfı Okulları'nda çalışanlar ve çocuklarına % 30, Avrupa Eğitim Vakfı Okulları'ndan mezun olan öğrencilere % 20, Avrupa Meslek Yüksekokulu'nun faaliyet gösterdiği Zeytinburnu ilçesindeki orta öğretim kurumlarından mezun olan öğrencilere % 10, öğretmen-öğretim elemanı çocuklarına %10, kardeşlere %10, milli sporculara % 25, Şehit ve Gazi eş ve çocuklarına % 25 burs uygulanır.
9 TEMMUZ 2012 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.