Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

BEYKOZ LOJİSTİK MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2015 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu bir vakıf yükseköğretim kurumu olup öğretim ücrete tabidir. Öğretim ücreti Türkçe öğretim yapılan programlarda 22.500 TL,  İngilizce eğitim yapılan programlarda ve İngilizce hazırlık sınıfında 25.000 TL’dir. Uzaktan eğitim programlarının ücreti 10.000 TL’dir. Ücretlere %8 KDV dâhildir. Uzaktan Eğitim programlarına kayıt olan öğrenciler kendi bilgisayarlarını ve internet bağlantılarını kendileri temin edeceklerdir. Burslu olarak yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs karşılıksızdır ve normal eğitim-öğretim süresince devam eder, sadece öğretim ücretini kapsar. Barınma, beslenme, ulaşım vb. giderler burs kapsamı dışındadır. Burslar, öğretim dili İngilizce olan programlarda zorunlu İngilizce Hazırlık Programında geçirilecek bir yıl süreyi de kapsamaktadır. (Ayrıntılı bilgi için http://www.beykoz.edu.tr).

23 Haziran 2015 ön bilgi amaçlı kılavuz bilgileridir. Lütfen bilgileri son kılavuz ile karşılaştırınız.

BEYKOZ LOJİSTİK MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2014 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu bir vakıf yükseköğretim kurumu olup öğretim ücrete tabidir. Öğretim ücreti Türkçe öğretim yapılan programlarda (II. Öğretim dahil) 19.000 TL, İngilizce eğitim yapılan programlarda ve İngilizce hazırlık sınıfında 21.000 TL’dir. Uzaktan eğitim programının ücreti 10.000 TL’dir. Ücretlere %8 KDV dahildir. Uzaktan Eğitim programlarına kayıt olan öğrenciler kendi bilgisayarlarını ve internet bağlantılarını kendileri temin edeceklerdir. Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, kayıtlı öğrenciler için, normal öğretim süresince öğretim ücretini sabit tutmayı taahhüt eder.
Burslu olarak yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs karşılıksızdır ve normal eğitim-öğretim süresince devam eder, sadece öğretim ücretini kapsar. Barınma, beslenme, ulaşım vb. giderler burs kapsamı dışındadır. Burslar, öğretim dili İngilizce olan programlarda zorunlu İngilizce Hazırlık Programında geçirilecek bir yıl süreyi de kapsamaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Burs Yönergesi kapsamında; Dönem Başarı Bursu ve diğer burslardan yararlanma olanakları vardır (Ayrıntılı bilgi için http://www.beykoz.edu.tr).
24 HAZİRAN 2014 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.

KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR.

BEYKOZ LOJİSTİK MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2013 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu bir vakıf yükseköğretim kurumu olup öğretim ücrete tabidir. Öğretim ücreti Türkçe öğretim yapılan programlarda (II. Öğretim dahil) 13.800 TL, İngilizce eğitim yapılan programlarda ve İngilizce hazırlık sınıfında 15.500 TL’dir.
Uzaktan eğitim programının ücreti 7.500 TL’dir. Ücretlere %8 KDV dahil değildir. Bu programa kayıt olan öğrenciler kendi bilgisayarlarını ve internet bağlantılarını kendileri temin edeceklerdir. Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, kayıtlı öğrenciler için, normal öğretim süresince öğretim ücretini sabit tutmayıtaahhüt eder. Burslu olarak yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs karşılıksızdır ve normal eğitim-öğretim süresince devam eder, sadece öğretim ücretini kapsar. Barınma, beslenme, ulaşım vb. giderler burs kapsamı dışındadır. Burslar, öğretim dili İngilizce olan programlarda zorunlu İngilizce Hazırlık Programında geçirilecek bir yıl süreyi de kapsamaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Burs Yönergesi kapsamında; Dönem Başarı Bursu ve diğer burslardan yararlanma olanaklarıvardır (Ayrıntılı bilgi için http://www.beykoz.edu.tr).
24 HAZİRAN 2013 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR..
BEYKOZ LOJİSTİK MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2012 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu bir vakıf yükseköğretim kurumu olup öğretim ücrete tabidir. Öğretim ücreti Türkçe öğretim yapılan programlarda (II. Öğretim dahil) 12.000 TL , İngilizce eğitim yapılan programlarda ve İngilizce hazırlık sınıfında 13.500 TL'dir. İngilizce Hazırlık Programında kullanılan ders kitapları ve e-öğrenme erişimi tarafımızdan sağlanmaktadır. Uzaktan eğitim programının ücreti 5.750 TL'dir. Ücretlere %8 KDV dahil değildir. Uzaktan Eğitim Programına kayıt olan öğrenciler bilgisayar ve internet bağlantılarını kendileri temin edeceklerdir. Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, kayıtlı öğrenciler için, normal öğretim süresince öğretim ücretini sabit tutmayı taahhüt eder. Burslu olarak yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs karşılıksızdır ve normal eğitim-öğretim süresince devam eder, sadece öğretim ücretini kapsar. Barınma, beslenme, ulaşım vb. giderler burs kapsamı dışındadır. Burslar, öğretim dili İngilizce olan programlarda zorunlu İngilizce Hazırlık Programında geçirilecek bir yıl süreyi de kapsamaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Burs Yönergesi kapsamında; Dönem Başarı Bursu ve diğer burslardan yararlanma olanakları vardır (Ayrıntılı bilgi için http://www.beykoz.edu.tr).
9 TEMMUZ 2012 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.