Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2013 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Çağ Üniversitesinde eğitim-öğretim ücrete tabidir. 2013-2014 eğitim-öğretim yılında öğretim ücreti, tüm lisans bölümleri ve hazırlık sınıfı için 17.130,00- TL. + %8 K.D.V.’dir. Önlisans programları için 8.565,00- TL.+ %8 K.D.V’dir. Ödemeler taksitler halinde alınmaktadır. Ödeme planı, Üniversitenin www.cag.edu.tr internet sayfasında ilan edilecektir. Burslar KDV hariç eğitim ücretini kapsar. Yasa gereği KDV tam ücret üzerinden belirlenen miktar kadar tahsil edilir. Tercihler tamamlanmadan önce; programlara ilişkin ücretler, burslar, burs devam koşulları, indirim, yurt, ulaşım vb. konularda üniversiteden ayrıntılıbilgi edinilmelidir.
24 HAZİRAN 2013 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR..

ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2012 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ
Çağ Üniversitesinde eğitim ücrete tabidir. 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında kayıt ve öğretim ücreti tüm lisans bölümleri ve hazırlık sınıfı için %8 KDV dahil 16.980,00 TL, Ön lisans programları için %8 KDV dahil 8.490,00 TL'dir. Ücretler 10 taksit halinde ödenecek ve ödeme planı Üniversitenin www.cag.edu.tr adresinde belirtilecektir. Birinci taksit aynı internet sayfasında hesap numarası bildirilecek olan, Üniversitenin banka hesabına yatırılacak, diğer taksitler ise kayıt sırasında kredi kartı kullanılarak tahsil edilecektir. Meslek Yüksekokulu programlarının eğitim dili Türkçe'dir. Üniversitede ulaşım ücretsizdir. Çağ Üniversitesinin BURSLU olarak da eğitim imkanı vardır. Burslar karşılıksız olup, öğrencinin yerleştirildiği programda eğitimi için verilir ve normal eğitim süresince devam eder. Bu süre yabancı dil hazırlık programı okuyacak öğrenciler için 5 yıl; Dil Hazırlık Programında okumadan
birinci sınıftan başlayan öğrenciler için 4 yıl, Meslek Yüksekokulu için 2 yıldır.
9 TEMMUZ 2012 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.