Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2015 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Doğu Doğu Akdeniz Üniversitesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) Gazimağusa kentinde, eğitim-öğretim veren bir Devlet Üniversitesi olup eğitim ücretlidir. 2015-2016 ders yılı için belirlenmiş olan öğrenim ücreti güz ile bahar dönemi kayıtlarında iki eşit taksit halinde (Eylül ve  Şubat aylarında) ödenmesi durumunda Tıp Fakültesi 35,000 TL, Eczacılık Fakültesi 23,000 TL, Hukuk Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon programları 21,000 TL, Fen ve Edebiyat Fakültesi’nin Psikoloji (Türkçe) ve Psikoloji (İngilizce) Programları ile  Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu’nun Hemşirelik programı 18,000 TL, Eğitim Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Fakültesi’nde 17,300 TL, Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu’nun Gastronomi ve Mutfak Sanatları programında 14,500 TL diğer lisans programlarında ise 13,800 TL’dir. Üniversitenin ön lisans programlarından Sağlık Hizmetleri Yüksekokul’u önlisans programları 15,000 TL diğer önlisans programlarında ise 12,000 TL’dir. İngilizce Hazırlık Okulu öğrenim ücreti 13,800 TL’dir. Öğrenim ücretlerini her dönem için 4 taksit halinde ödenmesi de mümkündür. Bu durumda peşin öğrenim ücretlerine, %8 taksitlendirme farkı eklenir. Belirtilen öğrenim  ücretlerine %5 KDV tutarı, Öğrenci Etkinlikleri Fonu için yıllık 250 TL ve Hazırlık Okulu için dönemlik 500 TL kitap ücreti dahil değildir. Öğrenim ücretindeki olası artışlar, bir önceki yıla göre KKTC tüketici fiyat endeksindeki (KKTC-TÜFE) artış ile sınırlı tutulacaktır. Üniversitemizde ayrıca Paket Ücret uygulaması da yapılmaktadır. Paket ücret, 4 kişilik odalarda barınma ile 3 öğün yemeği kapsamakta olup öğrenim ücretine ek olarak 6,750 TL dir. Öğrencinin yurtlarda 3 kişilik odalarda barınmayı tercih etmesi durumunda ise paket ücrete ek olarak 600 TL, 2 kişilik odada barınmayı tercih etmesi durumunda ise paket ücrete ek olarak 1,200 TL ödemesi gerekir. Üniversitemiz programlarından birine yerleştirmede kullanılan puanın başarı sırasına göre; ilk 2000 öğrenci arasında yerleşen ve kayıt olan öğrencilere verilecek olan Teşvik Bursu:
a) Öğrenim ücreti muafiyeti
b) Üniversite yurtlarında (iki kişilik odalarda) ücretsiz barınma,
c) 10 ay süre ile ayda 1,000 TL harçlık,
d) Yılda iki defa Türkiye-KKTC gidiş ve dönüş uçak bileti,
e) Her dönem 250 TL kitap ödeneği ve
f) Bir notebook bilgisayarı kapsar. Üniversitemiz programlarından birine yerleştirmede kullanılan puanın başarı sırasına göre; 2001 ile 5000 öğrenci arasına yerleşen ve kayıt olan öğrencilere verilecek olan Teşvik Bursu:
a) Öğrenim ücreti muafiyeti
b) Üniversite yurtlarında (iki kişilik odalarda) ücretsiz barınma,
c) 10 ay süre ile ayda 750 TL harçlık ve
d) Bir notebook bilgisayarı kapsar. 2015 yılı lise ve dengi okul mezunlarından üniversitemize yerleşen ve kayıt olan; okul birincisi olan öğrencilere, eğitim alanında görev alan (emekliler dahil) öğretmen veya öğretim üyelerinin çocuklarına, Sağlık Bilimleri Fakültesi ile Sağlık Hizmetleri Yüksek okulu programlarına yerleşen ve sağlık alanında çalışan ailelerin çocukları ile herhangi bir spor dalında milli takım kadrosunda yer alan veya spor yaptığı dalda en üst ligde lisanslı olarak spor yapan öğrencilere %20 burs/indirim verilir. Türk Silahlı Kuvvetler mensuplarına (emekliler dahil), eşlerine ve çocuklarına KKTC uyruklu öğrencilere uygulanan öğrenim ücreti uygulanır. Teşvik Bursları hariç diğer burslar yalnızca öğrenim ücretini kapsar. Burslar karşılıksız olup, İngilizce Hazırlık Okulunda geçirilebilecek azami bir yıllık süreyi ve yerleşilen programın normal öğretim süresini kapsar. Normal öğretim süresinin aşılması durumunda öğrenci, öğrenim göreceği her ek dönem için kayıt yaptırdığı yıldaki burssuz programa yerleştirilen öğrencilerin ödemesi gereken ücreti öder. Üniversitemizde eğitim aldığı sırada üstün başarı gösteren öğrencilere Yüksek Şeref Bursu sağlanmaktadır. Ayrıca adaylara Başarılı Sporcu Bursu, Kardeş indirimi ve diğer burslar/indirimler verilmektedir. Birden fazla burs ve/veya indirim hakkı kazanan öğrenciye bu hakların yalnızca en yükseği uygulanır (Ayrıntılı bilgi için bakınız www.emu.edu.tr). Üniversite kampusünün sınırları içinde ve dışında kız ve erkek öğrenciler için çeşitli barınma olanakları sunulmaktadır. Üniversiteye yeni kayıt yaptıran öğrencilere Üniversite yurtlarında kalabilmeleri için öncelik tanınmaktadır. Barınma ücretleri yurdun özel olup olmamasına, odadaki yatak sayısına (stüdyo/daire olmasına) bağlı olarak farklılık göstermektedir. Yurt ücretleri kayıt sırasında yıllık olarak peşin veya taksitli olarak ödenir.

23 Haziran 2015 ön bilgi amaçlı kılavuz bilgileridir. Lütfen bilgileri son kılavuz ile karşılaştırınız.

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2014 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Doğu Akdeniz Üniversitesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) Gazimağusa kentinde, eğitim-öğretim veren bir Devlet Üniversitesi olup eğitim ücretlidir. 2014-2015 ders yılı için belirlenmiş olan öğrenim ücreti güz ile bahar dönemi kayıtlarında iki eşit taksit halinde (Eylül ve Şubat aylarında) ödenmesi durumunda Tıp Fakültesi 28,350 TL, Eczacılık Fakültesi 18,040 TL, Hukuk Fakültesi 15,880 TL, İşletme ve Ekonomi Fakültesi, Fen ve Edebiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Bilgisayar ve Teknoloji Yüksekokulu’nun lisans ve Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu’nun lisans programları ile Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Sağlık Yönetimi ve Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu’nun Hemşirelik programı 12,020 TL, diğer lisans programlarında ise 15,025 TL’dir. Üniversitenin ön lisans programlarında öğrenim ücreti 10,490 TL’dir. İngilizce Hazırlık Okulunda öğrenim ücreti 12,020 TL’dir. Öğrenim ücretlerini her dönem için 4 taksit halinde ödenmesi de mümkündür. Bu durumda peşin öğrenim ücretlerine, %8 taksitlendirme farkı eklenir. Belirtilen öğrenim ücretlerine %5 KDV tutarı, Öğrenci Etkinlikleri Fonu için yıllık 200 TL ve Hazırlık Okulu için dönemlik 400 TL kitap ücreti dahil değildir. Öğrenim ücretindeki olası artışlar, bir önceki yıla göre KKTC tüketici fiyat endeksindeki (KKTC-TÜFE) artış ile sınırlı tutulacaktır.
Üniversitemizde ayrıca Paket Ücret uygulaması da yapılmaktadır. Paket ücret, öğrenim ücretini, yurtlarda 4 kişilik odalarda barınmayı ve 3 öğün yemeği kapsamakta olup burslu programlarda ve indirim uygulanan durumlarda eğitim ücretine ek olarak 5,125 TL, burssuz programlarda ise paket ücret öğrenim ücretine bağlı olarak 14,615 TL’den başlamaktadır. Öğrencinin yurtlarda 2 kişilik odalarda barınmayı tercih etmesi durumunda ise paket ücrete ek olarak 990 TL ödemesi gerekir. Üniversitemiz programlarından birine yerleştirmede kullanılan puanın başarı sırasına göre; ilk 2000 öğrenci arasında yerleşen ve kayıt olan öğrencilere verilecek olan Teşvik Bursu:
a) Öğrenim ücreti muafiyeti
b) Üniversite yurtlarında (iki kişilik odalarda) ücretsiz barınma,
c) 10 ay süre ile ayda 600 TL harçlık, d) Yılda iki defa Türkiye-KKTC gidiş ve dönüş uçak bileti,
e) Her dönem 200 TL kitap ödeneği ve
f) Bir netbook bilgisayarı kapsar.
Üniversitemiz programlarından birine yerleştirmede kullanılan puanın başarısırasına göre; 2001 ile 5000 öğrenci arasına yerleşen ve kayıt olan öğrencilere verilecek olan Teşvik Bursu:
a) Öğrenim ücreti muafiyeti
b) Üniversite yurtlarında (iki kişilik odalarda) ücretsiz barınma,
c) 10 ay süre ile ayda 400 TL harçlık ve
d) Bir netbook bilgisayarı kapsar.
2014 yılı lise ve dengi okul mezunlarından üniversitemize yerleşen ve kayıt olan; okul birincisi olan öğrencilere, eğitim alanında görev alan (emekliler dahil) öğretmen veya öğretim üyelerinin çocuklarına, Sağlık Bilimleri Fakültesi ile Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu programlarına yerleşen ve sağlık alanında çalışan ailelerin çocukları ile herhangi bir spor dalında milli takım kadrosunda yer alan veya spor yaptığı dalda en üst ligde lisanslı olarak spor yapan öğrencilere %20 burs/indirim verilir. Türk Silahlı Kuvvetler mensuplarına (emekliler dahil), eşlerine ve çocuklarına KKTC uyruklu öğrencilere uygulanan öğrenim ücreti uygulanır. Teşvik Bursları hariç diğer burslar yalnızca öğrenim ücretini kapsar. Burslar karşılıksız olup, İngilizce Hazırlık Okulunda geçirilebilecek azami bir yıllık süreyi ve yerleşilen programın normal öğretim süresini kapsar. Normal öğretim süresinin aşılması durumunda öğrenci, öğrenim göreceği her ek dönem için kayıt yaptırdığı yıldaki burssuz programa yerleştirilen öğrencilerin ödemesi gereken ücreti öder.
Üniversitemizde eğitim aldığı sırada üstün başarı gösteren öğrencilere Yüksek Şeref Bursu sağlanmaktadır. Ayrıca adaylara Başarılı Sporcu Bursu, Kardeş indirimi ve diğer burslar/indirimler verilmektedir. Birden fazla burs ve/veya indirim hakkı kazanan öğrenciye bu hakların yalnızca en yükseği uygulanır (Ayrıntılı bilgi için bakınız www.emu.edu.tr). Üniversite kampusünün sınırları içinde ve dışında kız ve erkek öğrenciler için çeşitli barınma olanakları sunulmaktadır. Üniversiteye yeni kayıt yaptıran öğrencilere Üniversite yurtlarında kalabilmeleri için öncelik tanınmaktadır. Barınma ücretleri yurdun özel olup olmamasına, odadaki yatak sayısına (stüdyo/daire olmasına) bağlı olarak farklılık göstermektedir. Yurt ücretleri kayıt sırasında yıllık olarak peşin veya taksitli olarak ödenir (Ayrıntılı bilgi için bakınız http://dormitories.emu.edu.tr)
24 HAZİRAN 2014 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR.

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2013 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Doğu Akdeniz Üniversitesi, Gazimağusa kentinde, eğitim-öğretim veren Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Devlet Üniversitesi olup eğitim ücretlidir.
2013-2014 ders yılı için belirlenmiş olan öğrenim ücreti güz ile bahar dönemi kayıtlarında iki eşit taksit halinde (Eylül ve Şubat aylarında) ödenmesi durumunda Tıp Fakültesi 26,250 TL, Eczacılık Fakültesi 16,700 TL, Hukuk Fakültesi 14,700 TL, İşletme ve Ekonomi Fakültesi, Fen ve Edebiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, UygulamalıBilimler Yüksekokulu, Bilgisayar ve Teknoloji Yüksekokulu’nun lisans ve Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu’nun lisans programlarıile Sağlık Bilimleri
Fakültesi’nin Sağlık Yönetimi ve Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu’nun Hemşirelik programı11,130 TL, diğer lisans programlarında ise 13,915 TL’dir. Üniversitenin ön lisans programlarında öğrenim ücreti 9,715 TL’dir. İngilizce Hazırlık Okulunda öğrenim ücreti 11,130 TL’dir. Öğrenim ücretlerini her dönem için 4 taksit halinde ödenmesi de mümkündür. Bu durumda peşin öğrenim ücretlerine, %8 taksitlendirme farkıeklenir. Belirtilen öğrenim ücretlerine %5 KDV tutarı, Öğrenci Etkinlikleri Fonu için yıllık 200 TL ve Hazırlık Okulu için yıllık 550 TL kitap ücreti dahil değildir. Öğrenim ücretindeki olasıartışlar, bir önceki yıla göre KKTC tüketici fiyat endeksindeki (KKTC-TÜFE) artışile sınırlıtutulacaktır. Ancak bu artışen fazla %8 oranında olacaktır. Üniversitemizde ayrıca Paket Ücret uygulamasıda yapılmaktadır. Paket ücret, öğrenim ücretini, yurtlarda 4 kişilik odalarda barınmayıve 3 öğün yemeği kapsamakta olup burslu programlarda ve indirim uygulanan durumlarda eğitim
ücretine ek olarak 4,750 TL, burssuz programlarda ise paket ücret öğrenim ücretine bağlıolarak 13,465 TL’den başlamaktadır.
Öğrencinin yurtlarda 2 kişilik odalarda barınmayıtercih etmesi
durumunda ise paket ücret için 900 TL daha ödemesi gerekir. Üniversitemiz programlarından birine yerleştirmede kullanılan puanın başarısırasına göre; ilk 2000 öğrenci arasında yerleşen ve kayıt olan öğrencilere verilecek olan Teşvik Bursu:

a) Öğrenim ücreti muafiyeti

b) Üniversite yurtlarında (iki kişilik odalarda) ücretsiz barınma,

c) 10 ay süre ile ayda 600 TL harçlık,

d) Yılda iki defa Türkiye-KKTC gidişve dönüşuçak bileti,

e) Her dönem 200 TL kitap ödeneği ve

f) Bir netbook bilgisayarı kapsar.

Üniversitemiz programlarından birine yerleştirmede kullanılan puanın başarı sırasına göre; 2001 ile 5000 öğrenci arasına yerleşen ve kayıt olan öğrencilere verilecek olan Teşvik Bursu:

a) Öğrenim ücreti muafiyeti

b) Üniversite yurtlarında (iki kişilik odalarda) ücretsiz barınma, c) 10 ay süre ile ayda 400 TL harçlık ve

d) Bir netbook bilgisayarı kapsar.

2013 yılılise ve dengi okul mezunlarından üniversitemize
yerleşen ve kayıt olan; okul birincisi olan öğrencilere, eğitim
alanında görev alan (emekliler dahil) öğretmen veya öğretim
üyelerinin çocuklarına, Sağlık Bilimleri Fakültesindeki programlara yerleşen ve sağlık alanında çalışan ailelerin çocuklarına %20 burs verilir. Türk SilahlıKuvvetler mensuplarına (emekliler dahil), eşlerine ve çocuklarına KKTC uyruklu öğrencilere uygulanan öğrenim ücreti uygulanır. Teşvik Burslarıhariç diğer burslar yalnızca öğrenim ücretini kapsar. Burslar karşılıksız olup, İngilizce Hazırlık Okulunda geçirilebilecek azami bir yıllık süreyi ve yerleşilen programın normal öğretim süresini kapsar. Normal öğretim süresinin
aşılmasıdurumunda öğrenci, öğrenim göreceği her ek dönem için kayıt yaptırdığıyıldaki burssuz programa yerleştirilen öğrencilerin ödemesi gereken ücreti öder. Üniversitemizde ayrıca üstün başarı gösteren öğrencilere Yüksek Şeref Bursu, Sporcu Bursu, Kardeş indirimi ve diğer burslar verilmektedir. Birden fazla burs ve/veya indirim hakkıkazanan öğrenciye bu hakların yalnızca en yükseği uygulanır (Ayrıntılıbilgi için bakınız www.emu.edu.tr). Üniversite kampusünün sınırlarıiçinde ve dışında kız ve erkek öğrenciler için çeşitli barınma olanakları sunulmaktadır. Üniversiteye yeni kayıt yaptıran öğrencilere Üniversite yurtlarında kalabilmeleri için öncelik tanınmaktadır. Barınma ücretleri yurdun özel olup olmamasına, odadaki yatak sayısına (stüdyo/daire olmasına) bağlı olarak farklılık göstermektedir. Yurt ücretleri kayıt sırasında yıllık olarak
peşin veya taksitli olarak ödenir (Ayrıntılıbilgi için bakınız http://dormitories.emu.edu.tr).
24 HAZİRAN 2013 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR..

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2012 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ
Doğu Akdeniz Üniversitesi, Gazimağusa kentinde, eğitim-öğretim veren Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Devlet Üniversitesi olup eğitim ücretlidir. 2012-2013 ders yılı için belirlenmiş olan öğrenim ücreti güz ile bahar dönemi kayıtlarında iki eşit taksit halinde (Eylül ve Şubat aylarında) ödenmesi durumunda Eczacılık Fakültesi 15,900 TL, Hukuk Fakültesi 14,000 TL, İşletme ve Ekonomi Fakültesi, Fen ve Edebiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Bilgisayar ve Teknoloji
Yüksekokulu'nun lisans ve Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu'nun lisans programları ile Sağlık Bilimleri Fakültesi'nin Sağlık Yönetimi ve Hemşirelik programları 10,600 TL, diğer lisans programlarında ise 13,250 TL'dir. Üniversitenin ön lisans programlarında öğrenim ücreti 9,250 TL'dir. İngilizce Hazırlık Okulunda öğrenim ücreti 10,600 TL'dir. Öğrenim ücretlerinin 8 taksit halinde ödenmesi de mümkündür. Bu durumda peşin öğrenim ücretlerine, %8 taksitlendirme farkı eklenir. Belirtilen öğrenim ücretlerine %5 KDV tutarı, Öğrenci Etkinlikleri Fonu için yıllık 160 TL ve Hazırlık Okulu için yıllık 500 TL kitap ücreti dahil değildir. Öğrenim ücretindeki olası artışlar, bir önceki yıla göre KKTC tüketici fiyat endeksindeki (KKTC-TÜFE) artış ile sınırlı tutulacaktır. Ancak bu artış en fazla %8 oranında olacaktır. Üniversitemizde ayrıca Paket Ücret uygulaması da yapılmaktadır. Paket ücret, öğrenim ücretini, yurtlarda 4 kişilik odalarda barınmayı ve 3 öğün yemeği kapsamakta olup burslu
programlarda 4,250 TL, burssuz programlarda ise paket ücret öğrenim ücretine bağlı olarak 12,500 TL ile 19,150 TL arasındadır. Öğrencinin yurtlarda 2 kişilik odalarda barınmayı tercih etmesi durumunda ise paket ücret için 800 TL daha ödemesi gerekir. Yerleştirmede kullanılan puanın başarı sırasına göre; ilk 2000 öğrenci arasına giren ve Üniversitemiz programlarından birine yerleşen ve kayıt olan öğrencilere verilecek olan Teşvik Bursu:
a)Öğrenim ücreti muafiyeti
b) Üniversite yurtlarında (iki kişilik odalarda) ücretsiz barınma,
c) 10 ay süre ile ayda 600 TL harçlık,
d) Yılda iki defa Türkiye-KKTC gidiş ve dönüş uçak bileti,
e) Her dönem 200 TL kitap ödeneği ve
f) Bir netbook bilgisayarı kapsar.
Yerleştirmede kullanılan puanın başarı sırasına göre; 2001 ile 5000 öğrenci arasına giren ve Üniversitemiz programlarından birine yerleştirilen öğrencilere verilecek olan Teşvik Bursu:
a)Öğrenim ücreti muafiyeti
b) Üniversite yurtlarında (iki kişilik odalarda) ücretsiz barınma,
c) 10 ay süre ile ayda 400 TL harçlık ve
d) Bir netbook bilgisayarı kapsar.
2012 yılı lise ve dengi okul mezunlarından üniversitemize yerleşen ve kayıt olan; okul birincisi olan öğrencilere, eğitim alanında görev alan (emekliler dahil) öğretmen veya öğretim üyelerinin çocuklarına, Sağlık Bilimleri Fakültesindeki programlara yerleşen ve sağlık alanında çalışan ailelerin çocuklarına %20 burs verilir. Türk Silahlı Kuvvetler mensuplarına, eşlerine ve çocuklarına KKTC uyruklu öğrencilere uygulanan öğrenim ücreti uygulanır. Ayrıca üniversitemizin bazı burssuz programlarına 1.Tercih, 2.Tercih veya 3.Tercih ile yerleşen öğrencilere %25 ile %15 arasındaki bir oranında burs verilmektedir. Bu programlar Özel Koşullar ve Açıklamalar sütünunda verilmiştir. Teşvik Bursları hariç diğer burslar yalnızca öğrenim ücretini kapsar. Burslar karşılıksız olup, İngilizce Hazırlık Okulunda geçirilebilecek azami bir yıllık süreyi ve yerleşilen programın normal öğretim süresini kapsar. Normal öğretim süresinin aşılması durumunda öğrenci, öğrenim göreceği her ek dönem için kayıt yaptırdığı yıldaki burssuz programa yerleştirilen öğrencilerin ödemesi gereken ücreti öder. Üniversitemizde ayrıca üstün başarı gösteren öğrencilere Yüksek Şeref Bursu, Sporcu Bursu, Kardeş indirimi ve diğer burslar verilmektedir. Birden fazla burs ve/veya indirim hakkı kazanan öğrenciye bu hakların yalnızca en yükseği uygulanır (Ayrıntılı bilgi için bakınız www.emu.edu.tr ). Üniversite kampusünün sınırları içinde ve dışında kız ve erkek öğrenciler için çeşitli barınma olanakları sunulmaktadır. Üniversiteye yeni kayıt yaptıran öğrencilere Üniversite yurtlarında kalabilmeleri için öncelik tanınmaktadır. Barınma ücretleri yurdun özel olup olmamasına,odadaki yatak sayısına (stüdyo/daire olmasına) bağlı olarak farklılık göstermektedir. Yurt ücretleri kayıt sırasında yıllık olarak peşin veya taksitli olarak ödenir (Ayrıntılı bilgi için bakınız http://dormitories.emu.edu.tr).
9 TEMMUZ 2012 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.