Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

GEDİK ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2015 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Gedik Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından kurulan Gedik Üniversitesinde eğitim-öğretim (İsteğe Bağlı Hazırlık Programı dahil) ücretlidir. Bu ücretler her yıl Mütevelli Heyet tarafından tespit edilir. 2015-2016 eğitim-öğretim yılında öğrenim ücreti: Meslek Yüksekokulu tüm programlar için: 15.900TL, Spor Bilimleri fakültesi tüm bölümleri için 23.400 TL, diğer tüm fakültelerin lisans bölümleri için 24.800 TL,  İsteğe Bağlı Hazırlık Sınıfı için 20.000 TL’dir. Ücretlere KDV dâhildir. Öğrenim ücreti, Üniversite tarafından tahsilat için ilan edilen banka ve bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile ilk taksiti kayıt sırasında, kalan dokuz taksiti ise Ekim-Haziran ayları arasında her ayın ilk on beş günü içinde olmak üzere toplam on eşit taksitte ödenebilir. Peşin ödemelerde %5, Gedik Holding ve Gedik Üniversitesi çalışanlarına ve çocuklarına %10, Halil Kaya Gedik Anadolu Meslek Lisesi mezunlarından burslu kazananlara %10, ücretli kazananlara %25 indirim uygulanır. Milli Sporculara %25, üniversitemizde okuyan kardeşlerden biri için %10 kardeş indirimi uygulanır. Üniversite Yerleştirme Sınavında ilk beş bine giren öğrencilere, Gedik Üniversitesini tercih etmeleri ve ücretli kazanmaları halinde %50 Halil Kaya Gedik bursu verilir. Burslu Program/Bölümlere yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs sadece öğretim ücretini kapsar. Bunun dışında kalan barınma, beslenme, ulaşım, kitap vb. giderler burs kapsamı dışındadır. Burslar karşılıksızdır. Normal Eğitim Öğretim süresince devam eden öğrenciler için burs kesilmez. Üniversitemizde bir ay veya daha fazla uzaklaştırma cezası alan öğrencinin bursu kesilir. Burada sözü edilen burs, sadece bu kılavuzda ‘burslu’ öğrenci alınacağı belirtilen programları kapsar. Ayrıca her akademik yıl sonunda yapılacak değerlendirmeye göre üstün başarı gösteren öğrencilere, o yılı izleyen öğretim yılı için geçerli olmak üzere karşılıksız “Akademik Başarı Bursu” verilir. Bu bursun miktar ve koşulları her akademik yıl için Mütevelli Heyet tarafından belirlenir. Üniversitemizi kazanan Şehit ve Gazi çocuklarına, ilgili bölüm/programın tam burslu kontenjanı kadar tam burs verilir. Üniversitemizde eğitim İstanbul Kartal, Pendik ve Tuzla yerleşkelerinde sürdürülmektedir.
23 Haziran 2015 ön bilgi amaçlı kılavuz bilgileridir. Lütfen bilgileri son kılavuz ile karşılaştırınız.

KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR.

Gedik Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından kurulan Gedik Üniversitesinde eğitim-öğretim ücretlidir. Bu ücretler her yıl Mütevelli Heyetçe tespit edilir. 2014-2015 eğitim-öğretim yılında öğrenim ücreti: Meslek Yüksekokulu tüm programlar için; 14.400TL,Yabancı Diller Yüksekokulu (Hazırlık sınıfında) 18.400.TL, Spor Bilimleri Fakültesinde: 19.400 TL, diğer tüm Fakültelerin lisans bölümleri için 20.800 TL,’dir. Ücretlere KDV dâhildir. Öğrenim ücreti, Üniversite tarafından tahsilat için ilan edilen banka ve bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile ilk taksiti kayıt sırasında, kalan dokuz taksiti ise Ekim-Haziran ayları arasında her ayın ilk beş günü içinde olmak üzere toplam on eşit taksitte ödenebilir. Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır, Gedik Holding çalışanlarına ve çocuklarına %10, Halil Kaya Gedik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi mezunlarından burslu kazananlara %10, ücretli kazananlara %25 indirim uygulanır, kardeş indirimi kardeşlerden birisi için %10 dur. Şehit ve Gazi çocuklarına, %25 burs verilecektir. Milli sporculara %25 indirim uygulanır, ÖSYS’de ilk beş bine giren öğrencilere, Gedik Üniversitesini tercih etmeleri ve ücretli kazanmaları halinde %50 Halil Kaya Gedik bursu verilir.
Burslu Program/Bölümlere yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs sadece öğretim ücretini kapsar. Bunun dışında kalan barınma, beslenme, ulaşım, kitap vb. giderler burs kapsamı dışındadır. Burslar karşılıksızdır. Normal Eğitim öğretim süresince devam eden öğrencileri için kesilmez. Burada sözü edilen burs, sadece bu kılavuzda ‘burslu’ öğrenci alınacağı belirtilen öğrencileri kapsar. Ayrıca her akademik yılsonunda yapılacak değerlendirmeye göre üstün başarı gösteren öğrencilere, o yılı izleyen öğretim yılı için geçerli olmak üzere karşılıksız “Akademik Başarı Bursu” verilecektir. Bu bursun miktar ve koşulları her akademik yıl için mütevelli heyetimizce belirlenir.
24 HAZİRAN 2014 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR.

GEDİK ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2013 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Gedik Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından kurulan Gedik Üniversitesinde eğitim-öğretim ücretlidir. Bu ücretler her yıl Mütevelli Heyetçe tespit edilir. 2013-2014 eğitim-öğretim yılında öğrenim ücreti: Meslek Yüksekokulu tüm programlar için; 11.500TL,Yabancı Diller Yüksekokulu (Hazırlık sınıfında) 14.500.TL, diğer tüm Fakültelerin lisans bölümleri için 17.500 TL,’dir. Ücretlere KDV dâhildir. Öğrenim ücreti, Üniversite tarafından tahsilat için ilan edilen banka ve bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile ilk taksiti kayıt sırasında, kalan dokuz
taksiti ise Ekim-Haziran aylarıarasında her ayın ilk beşgünü içinde olmak üzere toplam on eşit taksitte ödenebilir. Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır, Gedik Holding çalışanlarına ve çocuklarına %10, Halil Kaya Gedik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi mezunlarından burslu kazananlara %10, ücretli kazananlara %25 indirim uygulanır, kardeşindirimi kardeşlerden birisi için %10 dur.
Şehit ve Gazi çocuklarına, %25 burs verilecektir. Milli sporculara %25 indirim uygulanır, ÖSYS’de ilk beşbine giren öğrencilere, Gedik Üniversitesini tercih etmeleri ve ücretli kazanmaları halinde %50 Halil Kaya Gedik bursu verilir. Burslu Program/Bölümlere yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs sadece öğretim ücretini kapsar. Bunun dışında kalan barınma, beslenme, ulaşım, kitap vb. giderler burs kapsamıdışındadır. Burslar karşılıksızdır. Normal Eğitim öğretim süresince devam eden öğrencileri için kesilmez.
Burada sözü edilen burs, sadece bu kılavuzda ‘burslu’ öğrenci alınacağı belirtilen öğrencileri kapsar. Ayrıca her akademik yılsonunda yapılacak değerlendirmeye göre üstün başarı gösteren öğrencilere, o yılıizleyen öğretim yılıiçin geçerli olmak üzere karşılıksız “Akademik BaşarıBursu” verilecektir. Bu bursun miktar ve koşullarıher akademik yıl için mütevelli heyetimizce belirlenir.
24 HAZİRAN 2013 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR..

GEDİK ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2012 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ
Gedik Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından kurulan Gedik Üniversitesinde eğitim-öğretim ücretlidir, Bu ücret her yıl Mütevelli Heyetçe tespit edilir. 2012-2013 ders yılında öğretim ücreti: Hazırlık sınıfında 12.500 TL, lisans programlarında 13.500 TL, Meslek Yüksekokulu önlisans programlarında 9.500TL'dir. Ücretlere KDV dahil değildir. Öğretim ücreti, Üniversite tarafından tahsilat için ilan edilen banka ve bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile ilk taksiti kayıt sırasında, kalan dokuz taksiti ise Ekim-Haziran ayları arasında her ayın ilk beş günü içinde olmak üzere toplam on eşit taksitte ödenebilir. Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır, kamu çalışanları ve çocuklarına %10 indirim uygulanır, Gedik Holding çalışanlarına ve çocuklarına %10 indirim uygulanır, kardeş indirimi %10 dur. şehit ve gazi çocuklarına, her program için %50 burs verilecektir. Milli sporculara %25 indirim uygulanır, Üniversite Yerleştirme sınavında ilk beş bine giren
öğrencilere, Gedik Üniversitesini tercih etmeleri ve ücretli kazanmaları halinde %50 burs verilir. Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs sadece öğretim ücretini kapsar. Bunun dışında kalan barınma, beslenme, ulaşım, kitap vb. giderler burs kapsamı dışındadır. Burslar karşılıksızdır, normal eğitim öğretim süresince devam eden öğrenciler için kesilmez. Burada sözü edilen burs, sadece bu kılavuzda 'burslu' öğrenci alınacağı belirtilen programları kapsar. Ayrıca her akademik yıl sonunda yapılacak değerlendirmeye göre üstün başarı gösteren öğrencilere, o yılı izleyen öğretim yılı için geçerli olmak üzere karşılıksız "Akademik Başarı Bursu" verilecektir. Bu bursun miktar ve koşullarının her akademik yıl için mütevelli heyetimizce belirlenir.
9 TEMMUZ 2012 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.