Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BURSLARI VE ŞARTLARI 2014 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Hacettepe Üniversitesi’ne yerleştirilme puanlarına göre aşağıda belirtilen koşullarda yerleştirilen ve a) MF-1/MF-2/MF-3/MF-4 puan sıralamasında ilk 100 arasında (Mühendislik Fakültesi için MF-4 puan türünde ilk 2500 arasında), b) Diğer puan türlerinin puan sıralamalarında ilk 100 arasında yer alıp, yerleştirildikleri programları birinci sırada tercih eden öğrencilere Yükseköğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü (KYK) tarafından verilen bursların üç katı olarak kullandırılacaktır. (KYK Genel Müdürlüğü’nden veya resmi, özel herhangi bir kurumdan başka bir burs almadığı takdirde). ÖSYM’nin tespit edeceği sıralamalarda, programların yerleştirilmeye esas puan türü sıralaması dikkate alınacaktır. Ayrıca bu öğrencilere, kazandıkları programların normal öğrenim süreleri boyunca yurt odalarında konaklama, ücretsiz üç öğün yemek olanağı sağlanacak olup, burslar ve diğer olanaklar Üniversitemizin belirleyeceği akademik başarıya bağlı olarak devam edecektir.
24 HAZİRAN 2014 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR.

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BURSLARI VE ŞARTLARI 2013 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Hacettepe Üniversitesi’ne yerleştirilme puanlarına göre aşağıda belirtilen koşullarda yerleştirilen ve a) MF-1/MF-2/MF-3/MF-4 puan sıralamasında ilk 100 arasında (Mühendislik Fakültesi için MF-4 puan türünde ilk 1500 arasında), b) Diğer puan türlerinin puan sıralamalarında ilk 100 arasında yer alıp, yerleştirildikleri programları birinci sırada tercih eden öğrencilere Yükseköğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü (KYK) tarafından verilen bursların üç katıolarak kullandırılacaktır. (KYK Genel Müdürlüğü’nden veya resmi, özel herhangi bir kurumdan başka bir burs almadığı takdirde).
ÖSYM’nin tespit edeceği sıralamalarda, programların yerleştirilmeye esas puan türü sıralaması dikkate alınacaktır. Ayrıca bu öğrencilere, kazandıklarıprogramların normal öğrenim süreleri boyunca çift kişilik yurt odalarında konaklama, ücretsiz üç öğün yemek ve ücretsiz ulaşım olanağısağlanacak olup, burslar ve diğer olanaklar Üniversitemizin belirleyeceği akademik başarıya bağlı olarak devam edecektir.
24 HAZİRAN 2013 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR..

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BURSLARI VE ŞARTLARI 2012 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ
Hacettepe Üniversitesi'ne yerleştirilme puanlarına göre aşağıda belirtilen koşullarda yerleştirilen ve a) MF-1/MF-2/MF-3/MF-4 puan sıralamasında ilk 100 arasında (Mühendislik Fakültesi için MF-4 puan türünde ilk 1500 arasında), b) Diğer puan türlerinin puan sıralamalarında ilk 100 arasında yer alıp, yerleştirildikleri programları birinci sırada tercih eden öğrencilere Yükseköğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü (KYK) tarafından verilen bursların üç katı olarak kullandırılacaktır. (KYK Genel Müdürlüğü'nden veya resmi, özel herhangi bir kurumdan başka bir burs almadığı takdirde). ÖSYM'nin tespit edeceği sıralamalarda, programların yerleştirilmeye esas puan türü sıralaması dikkate alınacaktır. Ayrıca bu öğrencilere, kazandıkları programların normal öğrenim süreleri boyunca çift kişilik yurt odalarında konaklama, ücretsiz üç öğün yemek ve ücretsiz ulaşım olanağı sağlanacak olup, burslar ve diğer olanaklar Üniversitemizin belirleyeceği akademik başarıya bağlı olarak devam edecektir.
9 TEMMUZ 2012 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.