Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

İSTANBUL KAVRAM MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2015 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu Kavram Eğitim Vakfı tarafından kurulmuş bir Vakıf Meslek Yüksekokuludur ve eğitim-öğretim ücrete tabidir. İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulunda 2015 -2016  Yılı Eğitim-Öğretim Ücreti; Hazırlık sınıfı, I. ve II. Öğretim tüm programlarda 11.250 TL’dir. Bu ücretlere % 8 oranında KDV dahil değildir. Eğitim - öğretim ücreti kredi kartı ya da banka kredisi yolu ile 10 takside bölünerek alınır. Eğitim-öğretim ücretinin tamamını akademik yılın başında peşin olarak ödeyenlere % 5 indirim uygulanır. Hazırlık sınıflarında kullanılacak kitap seti yüksekokulumuz tarafından karşılanacaktır. Burslu olarak yerleşen öğrencilere sağlanan burs karşılıksızdır ve normal eğitim süresi boyunca devam eder, başarısızlık nedeniyle kesilmez. Burslar ve indirimler ile ilgili detaylı bilgiye www.kavram.edu.tr den ulaşabilirsiniz. Öğretim dili Türkçe olan programları kazanan öğrenciler, isterlerse eğitim-öğretim ücretini ödeyerek bir yıl süreli isteğe bağlı İngilizce hazırlık programına katılabilirler.  İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu’nda eğitim-öğretim Üsküdar yerleşkesinde sürdürülecektir.
23 Haziran 2015 ön bilgi amaçlı kılavuz bilgileridir. Lütfen bilgileri son kılavuz ile karşılaştırınız.

İSTANBUL KAVRAM MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2014 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu Kavram Eğitim Vakfı tarafından kurulmuş bir Vakıf Meslek Yüksekokuludur ve eğitim-öğretim ücrete tabidir. İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulunda 2014-2015 Akademik Yılı Eğitim-Öğretim Ücreti; Hazırlık sınıflarında 10.650 TL, program sınıflarında ise (II. Öğretim dahil) 11.250 TL’dir. Bu ücretlere %8 oranında KDV dahil değildir.. Eğitim-öğretim ücreti kredi kartıya da banka kredisi yolu ile 10 takside bölünerek alınır. Eğitim-öğretim ücretinin tamamını akademik yılın başında peşin olarak ödeyenlere % 6 indirim uygulanır. Hazırlık sınıflarında kullanılacak kitap seti yüksekokulumuz tarafından karşılanacaktır.
İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu kayıtlı olan öğrencilerine normal eğitim süresi boyunca eğitim-öğretim ücretini sabit tutmayı garanti eder. Burslu olarak yerleşen öğrencilere sağlanan burs karşılıksızdır ve normal eğitim süresi boyunca devam eder, başarısızlık nedeniyle kesilmez. Burslar ve indirimler ile ilgili detaylı bilgiye www.kavram.edu.trden ulaşabilirsiniz. Öğretim dili Türkçe olan programlarıkazanan öğrenciler, isterlerse eğitim-öğretim ücretini ödeyerek bir yıl süreli isteğe bağlı İngilizce ya da Rusça hazırlık programına katılabilirler.  İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulunda eğitim-öğretim Şişli ve/veya Beşiktaş yerleşkelerinde sürdürülecektir.
24 HAZİRAN 2014 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.

KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR.

İSTANBUL KAVRAM MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2013 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu Kavram Eğitim Vakfı tarafından kurulmuş bir Vakıf Meslek Yüksekokuludur ve eğitimöğretim ücrete tabidir. İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulunda 2013-2014 yılı eğitim-öğretim Ücreti; Hazırlık sınıflarında (II. Öğretim dahil) 10.650 TL, program sınıflarında ise (II. Öğretim dahil) 11.250 TL’dir. Bu ücretlere %8 oranında KDV dahil değildir.
Hazırlık sınıflarında kullanılacak kitap seti yüksekokulumuz tarafından karşılanacaktır. İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu kayıt olan öğrencilerine normal eğitim süresi boyunca eğitim-öğretim ücretini sabit tutmayıgaranti eder. Burslu olarak yerleşen öğrencilere sağlanan burs karşılıksızdır ve normal eğitim süresi boyunca devam eder, başarısızlık nedeniyle kesilmez. Burslar yalnızca eğitim-öğretim ücretini kapsar, barınma, beslenme, ulaşım vb. giderleri kapsamaz. Kavram Eğitim Kurumlarından gelen öğrencilere %20, milli sporculara, ulusal ve uluslararası bilimsel yarışmalarda derece alanlara, şehit-gazi eşve çocuklarına, engelli öğrencilere %25, öğretmen ve öğretim elemanıeşve çocuklarına, asker ve polis eşve çocuklarına, yüksekokulumuz öğrencisi olan eş/ kardeşlerden birine %15 oranında ve İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu Burs Yönergesi doğrultusunda indirim uygulanır (detaylıbilgi için www.kavram.edu.tr). Birden fazla burs almaya hak kazanan öğrenciler için bunlardan oranıen yüksek olan bir tanesi kullandırılır. Eğitim-öğretim ücreti yüksekokulumuz tarafından tahsilat için ilan edilen banka ile bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile peşinat kayıt sırasında, kalan miktar Ekim-Haziran aylarıarasında her ayın ilk beşgünü içerisinde ödenmek üzere 10 takside bölünerek alınır. Eğitimöğretim ücretinin tamamınıakademik yılın başında peşin olarak ödeyenlere %5 indirim uygulanır. Öğretim dili İngilizce olan programları burslu olarak kazanan öğrenciler için burs İngilizce hazırlık sınıfını da kapsar. Öğretim dili Türkçe olan programlarıkazanan öğrenciler, isterlerse eğitim-öğretim ücretini ödeyerek bir yıl süreli isteğe bağlı İngilizce hazırlık programına katılabilirler. İstanbul Kavram Meslek Yüksek okulunda eğitim-öğretim Şişli ve/veya Beşiktaş yerleşkelerinde sürdürülecektir.
24 HAZİRAN 2013 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR..

İSTANBUL KAVRAM MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2012 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ
İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu, Kavram Eğitim Vakfı tarafından kurulmuş Vakıf Meslek Yüksekokuludur. İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulunda 2012-2013 akademik yılı eğitim-öğretim yılı ücreti; örgün programların İngilizce Hazırlık sınıfı için 8.900,00 TL. önlisans eğitimi için 9.750,00 TL., ikinci öğretim programlarının İngilizce Hazırlık sınıfı için 8.000,00 TL., ikinci öğretim önlisans eğitim programları için 8.950,00 TL'dır. Bu ücretlere %8 KDV dahil değildir. Kavram Eğitim Kurumları'ndan gelen öğrenciler için %20, milli sporculara, ulusal ve uluslararası bilimsel yarışmalarda derece alanlara, şehit-gazi eş ve çocuklarına, engelli öğrencilere %25; öğretmen ve öğretim elemanı eş ve çocuklarına, asker ve polis eş ve çocuklarına, Yüksekokulumuz öğrencisi olan eş/kardeşlerden birine %15 oranında ve Yüksekokul Burs Yönergesi doğrultusunda indirim uygulanır. Yüksekokul öğrencileri birden fazla indirim almaya hak kazandıklarında bunlardan oranı en fazla olanı kendisine verilir. Öğrenim ücreti, Yüksekokul tarafından tahsilat için ilan edilen banka ile bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile peşinatı kayıt sırasında, kalan taksitleri
Ekim-Haziran ayları arasında ayın ilk beş günü içerisinde olmak üzere on eşit takside bölünerek alınır. Öğrenim ücretinin tamamını akademik yıl başında peşin olarak ödeyenlere %5 indirim uygulanacaktır. Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere sağlanacak burs, sadece öğrenim ücretini kapsamaktadır. Bunun dışında kalan barınma, beslenme, ulaşım, kitap vb. giderler burs kapsamı dışındadır. Burs ve indirimler, programın öğrenim süresince devam eder. Ancak, ağırlıklı not ortalaması 2,50'nin altına düşen ve disiplin cezası alan öğrencilerin bursu kesilir. Öğrenim dili İngilizce olan burslu programları kazanan öğrenciler için burs, İngilizce Hazırlık programını da kapsamaktadır. Burslar karşılıksızdır. Öğretim dili Türkçe olan programları kazanan öğrenciler isterlerse öğretim ücretini ödeyerek bir yıl süre ile İngilizce Hazırlık programına katılabilirler. Yüksekokulda eğitim, Şişli ve/veya Ümraniye yerleşkelerinde sürdürülecektir.
9 TEMMUZ 2012 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.