Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

İSTANBUL ŞİŞLİ MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2015 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu, İstanbul Şişli Vakfı (İŞVAK) tarafından kurulmuş Vakıf Meslek Yüksekokuludur. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulunda öğrenim ücrete tabidir. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı ücreti; İlk ve Acil Yardım, Fizyoterapi ve Radyoterapi programları için 13.000 TL; Bankacılık ve Sigortacılık, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Yerel Yönetimler, Spor Yönetimi ve Dış Ticaret programları için 11.500 TL; diğer programlar ile Zorunlu ve  İsteğe Bağlı  İngilizce Hazırlık Eğitimi için 12.000 TL’dir. Bu ücretlere %8 KDV dahil değildir. İkinci öğretimi bulunan programlar için de ücret aynıdır. Öğrenim ücreti Yüksekokul tarafından tahsilât için ilan edilen banka ile bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile peşinatı kayıt sırasında, kalan taksitleri Eylül-Haziran ayları arasında ayın ilk beş günü içerisinde olmak üzere on eşit taksite bölünerek alınır. Öğrenim ücretinin tamamını akademik yılın başında peşin olarak ödeyenlere %10 indirim uygulanacaktır. Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere sağlanacak burs, sadece öğrenim ücretlerini kapsamaktadır. Bunun dışında kalan barınma, beslenme, ulaşım, kitap vb. giderler burs kapsamı dışındadır. Burslar, programın öğrenim süresince devam eder. Ancak, Yükseköğretim Kurumları Öğrenci Disiplin Yönetmeliği’nde belirtilen disiplin cezalarından uyarma cezası hariç diğer disiplin suçlarından ceza alan öğrencilerin bursu kesilir. Burslar karşılıksızdır. Öğretim dili Türkçe olan programları kazanan öğrenciler isterlerse öğretim ücretini ödeyerek bir yıl süre ile İsteğe Bağlı İngilizce Hazırlık Eğitimine katılabilirler. Bütün eğitimler 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı için  Şişli Meslek Yüksekokulu Yerleşkelerinde sürdürülecektir. Milli sporculara, engellilere, çalışanlarımızın eş ve çocuklarına, öğrencimiz olan kardeşlere her akademik yılın başında Mütevelli Heyet tarafından belirlenen oranlarda burs sağlanır. Ayrıca şehit-gazi eş ve çocuklarına % 75 oranında burs sağlanır. Öğrenci yukarıda belirtilen burslardan sadece en yüksek oranlı olan bir tanesinden yararlanır.

23 Haziran 2015 ön bilgi amaçlı kılavuz bilgileridir. Lütfen bilgileri son kılavuz ile karşılaştırınız.

İSTANBUL ŞİŞLİ MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2014 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu, İstanbul Şişli Vakfı (İŞVAK) tarafından kurulmuş Vakıf Meslek Yüksekokuludur. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu’nda 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı ücreti; tüm gündüz ve ikinci öğretim programları için 10.000 TL’dir. Bu ücretlere %8 KDV dahil değildir. Öğrenim ücreti Yüksekokul tarafından tahsilat için ilan edilen banka ile bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile peşinatı kayıt sırasında, kalan taksitleri Eylül-Haziran ayları arasında ayın ilk beş günü içerisinde olmak üzere on eşit taksite bölünerek alınır.
Öğrenim ücretinin tamamını akademik yılbaşında peşin olarak ödeyenlere %10 indirim uygulanacaktır. Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere sağlanacak burs, sadece öğrenim ücretini kapsamaktadır. Bunun dışında kalan barınma, beslenme, ulaşım, kitap vb. giderler burs kapsamı dışındadır. Burslar, programın öğrenim süresince devam eder. Ancak, Yükseköğretim Kurumları Öğrenci Disiplin Yönetmeliği’nde belirtilen disiplin cezalarından uyarma cezası hariç diğer disiplin suçlarından ceza alan öğrencilerin bursu kesilir. Burslar karşılıksızdır. Öğretim dili Türkçe olan programları kazanan öğrenciler isterlerse öğretim ücretini ödeyerek kontenjan dahilinde bir yıl süre ile İngilizce Hazırlık programına katılabilirler. Bu programlarda eğitim, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı için Şişli Meslek Yüksekokulu Yerleşkeleri’nde sürdürülecektir.
Milli sporculara, engellilere, şehit-gazi eş ve çocuklarına, çalışanlarımızın eş ve çocuklarına, öğrencimiz olan kardeşlere her akademik yılın başında Mütevelli Heyet tarafından belirlenen oranlarda burs sağlanır.
24 HAZİRAN 2014 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR.

İSTANBUL ŞİŞLİ MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2013 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu, İstanbul Şişli Vakfı (İŞVAK)
tarafından kurulmuş Vakıf Meslek Yüksekokuludur. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu’nda 2013-2014 eğitim-öğretim yılı ücreti; tüm gündüz ve ikinci öğretim programları için 9.000 TL, İngilizce Hazırlık Sınıfı için 9.000 TL.’dir. Bu ücretlere %8 KDV dahil değildir.
Öğrenim ücreti Yüksekokul tarafından tahsilat için ilan edilen banka ile bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile peşinatıkayıt sırasında, kalan taksitleri Eylül-Haziran aylarıarasında ayın ilk beşgünü içerisinde olmak üzere on eşit taksite bölünerek alınır. Öğrenim ücretinin tamamını akademik yılbaşında peşin olarak ödeyenlere %10 indirim uygulanacaktır.
Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere sağlanacak burs,
sadece öğrenim ücretini kapsamaktadır. Bunun dışında kalan
barınma, beslenme, ulaşım, kitap vb. giderler burs kapsamı
dışındadır. Burslar, programın öğrenim süresince devam eder.
Ancak, Yükseköğretim KurumlarıÖğrenci Disiplin Yönetmeliği’nde belirtilen disiplin cezalarından uyarma cezasıhariç diğer disiplin suçlarından ceza alan öğrencilerin bursu kesilir. Burslar karşılıksızdır.
Öğretim dili Türkçe olan programlarıkazanan öğrenciler isterlerse öğretim ücretini ödeyerek kontenjan dahilinde bir yıl süre ile İngilizce Hazırlık programına katılabilirler. Bu programlarda eğitim, 2013-2014 eğitim-öğretim yılıiçin Şişli Yerleşkesi’nde sürdürülecektir. Milli sporculara, engellilere, şehit-gazi eş ve çocuklarına, çalışanlarımızın eşve çocuklarına, öğrencimiz olan kardeşlere her akademik yılın başında Mütevelli Heyet tarafından belirlenen oranlarda burs sağlanır.
24 HAZİRAN 2013 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR..

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.