Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2015 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Nişantaşı Üniversitesi eğitim-öğretimi ücrete tabidir.  2015-2016 eğitim-öğretim yılı ücreti;  İngilizce Hazırlık Sınıfı ile I.Öğretim ve II.Öğretim programları için 28.000 TL. +   % 8 KDV’dir.  Nişantaşı Üniversitesi Lisans Programları 2015-2016 eğitim-öğretim yılı ücreti; İngilizce Hazırlık Sınıfı ile programlar için 36.000 TL:+   % 8 KDV’dir.  Nişantaşı Üniversitesinin ÖSYM tarafından burslu programlarına yerleştirilen öğrencilere sağlanan burslar karşılıksız olup, başarı durumuna bakılmaksızın normal eğitim-öğretim süresince (lisans eğitimi için 4 yıl, önlisans eğitimi için 2 yıl) devam eder ve varsa zorunlu yabancı dil hazırlık programında geçirilecek 1 yıl süreyi de kapsar. Disiplin cezası alan öğrencilerin bursu kesilir. Mütevelli Heyetinin Kararı ile bursun devam edip etmeyeceğine karar verilir.
23 Haziran 2015 ön bilgi amaçlı kılavuz bilgileridir. Lütfen bilgileri son kılavuz ile karşılaştırınız.

KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR.

Nişantaşı Üniversitesi Eğitim-Öğretimi ücrete tabidir. Nişantaşı Üniversitesi Ön Lisans Programları 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı ücreti; İngilizce Hazırlık Sınıfı ile I.Öğretim ve II.Öğretim programları için 21.900 TL. + % 8 KDV’dir. Nişantaşı Üniversitesi Lisans Programları 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı ücreti; İngilizce Hazırlık Sınıfı ile I.Öğretim programları için 33.900 TL:+ % 8 KDV’dir. Nişantaşı Üniversitesinin ÖSYM tarafından burslu programlarına yerleştirilen öğrencilere sağlanan burslar karşılıksız olup, başarı durumuna bakılmaksızın normal eğitim-öğretim süresince (lisans eğitimi için 4 yıl, önlisans eğitimi için 2 yıl) devam eder ve varsa zorunlu yabancı dil hazırlık programında geçirilecek 1 yıl süreyi de kapsar. Disiplin cezası alan öğrencilerin bursu kesilir. Mütevelli Heyetinin Kararı ile bursun devam edip etmeyeceğine karar verilir.
24 HAZİRAN 2014 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR.

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2013 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Nişantaşı Üniversitesi Eğitim-Öğretimi ücrete tabidir. Nişantaşı Üniversitesi Ön Lisans programları 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı ücreti; İngilizce Hazırlık Sınıfı ile I. Öğretim ve II. Öğretim programları için 11.900 TL.+ % 8 KDV, lisans programları2013-2014 eğitim öğretim yılı ücreti; İngilizce Hazırlık Sınıfı ile lisans programları için 23.800 TL:+ % 8 KDV, Psikoloji Bölümü 29.800 TL. + KDV.’dir.
Nişantaşı Üniversitesinin ÖSYS sonuçlarına göre burslu programlarına yerleştirilen öğrencilere sağlanan burslar karşılıksız olup, başarı durumuna bakılmaksızın normal eğitim-öğretim süresince (lisans eğitimi için 4 yıl, ön lisans eğitimi için 2 yıl) devam eder ve varsa zorunlu yabancı dil hazırlık programında geçirilecek 1 yıl süreyi de kapsar. Disiplin cezası alan öğrencilerin bursu kesilir.
Mütevelli Heyetinin Kararı ile bursun devam edip etmeyeceğine karar verilir. Şehit ve Gazi Çocuklarına Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Programında 1 kişilik %100 burs imkanı sağlanır.
24 HAZİRAN 2013 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR..

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2012 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ
Nişantaşı Üniversitesinde eğitim-öğretim ücrete tabidir. 2012-2013 eğitim-öğretim yılı ücreti; İngilizce Hazırlık Sınıfı ile I.Öğretim ve II.Öğretim programları için 10.000 TL.+ % 8 KDV'dir. Öğrenim ücreti, Üniversite tarafından tahsilât için ilan edilen banka ile bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile gerçekleştirilecektir. Nakit Peşin ödemelerde % 5 indirim uygulanır. Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere sağlanacak burs, sadece öğrenim ücretini kapsamaktadır. Burslar, normal öğrenim süresince devam eder. Ancak, akademik yılı sonunda ağırlıklı not ortalaması 2.00'in altına düşen ve disiplin cezası alan öğrencilerin bursu kesilir. Burslar isteğe bağlı İngilizce Hazırlık programını kapsamamaktadır. Şehit ve Gazi Çocuklarına her program için 1 kişilik %100 burs imkanı sağlanmıştır.
9 TEMMUZ 2012 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.