Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

PLATO MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2015 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Plato Meslek Yüksekokulu bir Vakıf Yükseköğretim Kurumu olup öğretim ücrete tabidir. Öğretim ücreti Türkçe öğretim yapılan programlarda, bu programların ikinci öğretimlerinde 11.851 TL, İngilizce eğitim yapılan programlarda ve İngilizce Hazırlık Sınıfında 12.777 TL dir. Uzaktan eğitim ücreti %50 burs ile 5.926 TL’dir. Bu ücretlere %8 KDV dâhil değildir. Yıllık öğretim ücreti; Meslek Yüksekokulu tarafından tahsilât için ilan edilen banka ile bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile taksitle ödeyebilir. Banka koşullarına uygun olarak daha uzun vadeli ödeme de mümkündür. Kesin kayıt sırasında öğretim ücretinin tamamının peşin olarak ödenmesi halinde %6 indirim uygulanır. Öğrencilerin, Plato Meslek Yüksekokulu Burs Yönergesi kapsamında; Tercih Bursu ve Destek Burslarından da yararlanma olanakları vardır. (Ayrıntılı bilgi için http://www.plato.edu.tr)

23 Haziran 2015 ön bilgi amaçlı kılavuz bilgileridir. Lütfen bilgileri son kılavuz ile karşılaştırınız.

PLATO MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2014 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Plato Meslek Yüksekokulu bir Vakıf Yükseköğretim Kurumu olup öğretim ücrete tabidir. Öğretim ücreti Türkçe öğretim yapılan programlarda, bu programların ikinci öğretimlerinde 10.834 TL, İngilizce eğitim yapılan programlarda ve İngilizce Hazırlık Sınıfında 11.760 TL dir. Uzaktan eğitim ücreti %50 burs ile 5.417 TL’dir. Bu ücretlere %8 KDV dâhil değildir. Yıllık öğretim ücreti; Meslek Yüksekokulu tarafından tahsilât için ilan edilen banka ile bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile taksitle ödeyebilir. Banka koşullarına uygun olarak daha uzun vadeli ödeme de mümkündür. Kesin kayıt sırasında öğretim ücretinin tamamının peşin olarak ödenmesi halinde %6 indirim uygulanır. Öğrencilerin, Plato Meslek Yüksekokulu Burs Yönergesi kapsamında; Tercih Bursu ve Destek Burslarından da yararlanma olanakları vardır. (Ayrıntılı bilgi için http://www.plato.edu.tr) Edexcel onaylı programlarda, Edexcel sertifikasını almak isteyen öğrenciler; Edexcel’e ödenecek olan ve tüm öğretim için yaklaşık 250 İngiliz Sterlini tutarındaki kayıt ücretini kendileri öderler. Öğrencinin bursluluk durumu bunu etkilemez.
24 HAZİRAN 2014 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR.

PLATO MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2013 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Plato Meslek Yüksekokulu bir Vakıf Yükseköğretim Kurumu olup öğretim ücrete tabidir. Öğretim ücreti Türkçe öğretim yapılan programlarında ve bu programların ikinci öğretimlerinde 9.850 TL, İngilizce eğitim yapılan programlarda ve İngilizce hazırlık sınıfında 10.600 TL’dir. Bu ücretlere %8 KDV dâhil değildir.
Yıllık öğretim ücreti; Meslek Yüksekokulu tarafından tahsilât için ilan edilen banka ile, bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile vade farksız en fazla 10 taksitle ödenebilir.
Banka koşullarına uygun olarak, bankanın ilan edeceği faiz oranları ile eğitim kredisi kullanılarak daha uzun vadeli ödeme de mümkündür.
Kesin kayıt sırasında öğretim ücretinin tamamının peşin olarak ödenmesi halinde %6 indirim uygulanır.
Edexcel onaylıprogramlarda, bu programlara kayıt yaptırmak
isteyen öğrenciler, Edexcel’e ödenecek olan ve tüm öğretim için yaklaşık 250 İngiliz Sterlini tutarındaki kayıt ücretini, öğrencinin ücretli veya burslu olmasına bakılmaksızın kendileri öderler.
Öğrencilerin, Plato Meslek Yüksekokulu Burs Yönergesi kapsamında; Tercih Bursu ve Destek Burslarından da yararlanma olanakları vardır. (Ayrıntılıbilgi için http://www.plato.edu.tr).
24 HAZİRAN 2013 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR..

PLATO MESLEK YÜKSEKOKULU BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2012 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ
Plato Meslek Yüksekokulu bir Vakıf Yükseköğretim Kurumu olup öğretim ücrete tabidir. Öğretim ücreti Türkçe öğretim yapılan "İnternet ve Ağ Teknolojileri", "Bilgisayar Programcılığı" ve "Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon" programlarında ve bu programların ikinci öğretimlerinde 12.950 TL, diğer Türkçe programlarda 9.200 TL, diğer ikinci öğretim programlarında 7.500 TL, İngilizce eğitim yapılan programlarda ve İngilizce hazırlık sınıfında 9.900 TL'dir. Bu ücretlere %8 KDV dâhil değildir. Yıllık öğretim ücreti; Meslek Yüksekokulu tarafından tahsilât için ilan edilen bankanın/kurumun prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile taksitle ödenebilir. Kesin kayıt sırasında öğretim ücretinin tamamının peşin olarak ödenmesi halinde %6 indirim uygulanır. Çocuk Gelişimi programında ve öğretim dili İngilizce olan programların hazırlık sınıflarında öğrenciler Plato Meslek Yüksekokulu Merkez Kampüsünde ya da Plato Meslek Yüksekokulu Altunizade Kampüsünde devam edebilirler. Barınma, beslenme, ulaşım, Edexcel onaylı programlara kayıt ücreti vb. giderler burs kapsamı dışındadır. Öğrencilerin, Plato Meslek Yüksekokulu Burs Yönergesi kapsamında; Tercih Bursu ve Destek Burslarından da yararlanma olanakları vardır. (Ayrıntılı bilgi için http://www.plato.edu.tr).
9 TEMMUZ 2012 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.