Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

UFUK ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2015 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Ufuk Üniversitesi Türkiye Trafik Kazaları Yardım Vakfı tarafından kurulan bir vakıf üniversitesidir. Öğretim dili İngilizce destekli Türkçe’dir. Ufuk Üniversitesinde eğitim-öğretim ücretli olup, 2015-2016 eğitim-öğretim yılında öğrenim ücreti (KDV dahil) yıllık Tıp Fakültesi için 32.000 TL (İngilizce hazırlık programı 22.000 TL), diğer fakülteler için 22.000 TL,  Hemşirelik Yüksekokulu  için 18.000 TL, önlisans programları için 14.000 TL dir. Zorunlu veya isteğe bağlı İngilizce hazırlık programı kazandığı fakülte/yüksekokulun öğrenim ücretine tabidir.  Öğrenim ücretinin yarısı kesin kayıt ve kayıt yenileme sırasında, diğer yarısı ise ikinci yarıyıl başında kayıt yenileme sırasında ödenecektir. Öğrenim ücretindeki olası yıllık artışlar,  Devlet tarafından belirlenen Tüketici Fiyatları Endeksindeki (TÜFE) artış oranı ile sınırlı tutulacaktır. Tam veya kısmi burslu programlara yerleştirilen öğrencilere ÖSYS Kılavuzunda belirtilen programın öğrenim süresince (İngilizce hazırlık programında geçirilen 1 yıl süre dahil) sağlanan burs karşılıksız olup, yalnız öğrenim ücretini kapsar. Barınma, beslenme, ulaşım, kitap vb. giderler burs ve öğrenim ücreti kapsamı dışındadır. Burslu öğrenciler Ufuk Üniversitesi Burs Yönergesi hükümlerine tabi olup,  iki defa  disiplin cezası almaması koşulu ile başarı durumuna bakılmaksızın burslar devam eder. Kayıt yaptırmama/yenilememe nedeni ile geçirilen süre burslu öğrenim süresinden sayılır. Haklı mazerete dayanan kayıt dondurularak geçirilen süre azami burs süresinden sayılmaz. Bursu sona eren öğrenciler, diğer öğrencilerin öğrenim ücretlerine tabidir. Üniversitemiz Dr. Rıdvan Ege Kampusunda Öğrenci Yurtları, bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bk. (www.ufuk.edu.tr).

23 Haziran 2015 ön bilgi amaçlı kılavuz bilgileridir. Lütfen bilgileri son kılavuz ile karşılaştırınız.

UFUK ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2014 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Ufuk Üniversitesi Türkiye Trafik Kazaları Yardım Vakfı tarafından kurulan bir vakıf üniversitesidir. Öğretim dili İngilizce destekli Türkçe’dir. Ufuk Üniversitesinde eğitim-öğretim ücretli olup, 2014-2015 eğitim/öğretim yılında öğrenim ücreti (KDV dahil) Tıp Fakültesi için 28.000 TL, diğer fakülteler ile İngilizce Hazırlık Programı için 20.000 TL, Hemşirelik Yüksekokulu için 16.000 TL (Hemşirelik Yüksekokulu İngilizce Hazırlık Programı için 16.000 TL), önlisans programları için 12.000 TL dir. Öğrenim ücretinin yarısı kesin kayıt ve kayıt yenileme sırasında, diğer yarısı ise ikinci yarıyıl başında kayıt yenileme sırasında ödenecektir. Öğretim ücretindeki olası yıllık artışlar, Devlet tarafından belirlenen Tüketici Fiyatları Endeksindeki (TÜFE) artış oranı ile sınırlı tutulacaktır. Ufuk Üniversitesi’nin burslu programlarına yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs karşılıksız olup, yalnız öğrenim ücretini kapsar. Burslu öğrenciler Ufuk Üniversitesi Burs Yönergesi hükümlerine tabidir .
24 HAZİRAN 2014 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR.

UFUK ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2013 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Ufuk Üniversitesi Türkiye Trafik Kazaları Yardım Vakfı tarafından kurulan bir vakıf üniversitesidir. Öğretim dili İngilizce destekli Türkçe’dir.
Ufuk Üniversitesinde eğitim-öğretim ücretli olup, 2013-2014 eğitim/öğretim yılında öğrenim ücreti (KDV dahil) Tıp Fakültesi için 24.000 TL, Hukuk Fakültesi, Eğitim Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi için 18.000 TL, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi için 17.000 TL ve Hemşirelik Yüksekokulu için 14.000 TL, İngilizce Hazırlık SınıflarıProgramında 17.000 TL. (Hemşirelik programı için 14.000 TL’dir.) ve önlisans programlarıiçin 10.000 TL’dir. Öğrenim ücretinin yarısıkesin kayıt ve kayıt yenileme sırasında, diğer yarısı ise ikinci yarıyıl başında kayıt yenileme sırasında ödenecektir.
Öğretim ücretindeki olası yıllık artışlar, Devlet tarafından belirlenen Tüketici Fiyatları Endeksindeki (TÜFE) artış oranı ile sınırlı tutulacaktır.
Ufuk Üniversitesi’nin burslu programlarına yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs karşılıksız olup, yalnız öğrenim ücretini kapsar. Burslu öğrenciler Ufuk Üniversitesi Burs Yönergesi hükümlerine tabidir.
24 HAZİRAN 2013 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.
KARŞILAŞTIRMA YAPMANIZ İÇİN GEÇEN YILIN BİLGİLERİ DE AŞAĞIDADIR..

UFUK ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2012 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ
Ufuk Üniversitesi 1972 yılından beri faaliyet gösteren Türkiye Trafik Kazaları Yardım Vakfı tarafından kurulan bir vakıf üniversitesidir. Öğretim dili İngilizce destekli Türkçe'dir. Ufuk Üniversitesinde eğitim-öğretim ücretli olup, 2012-2013 eğitim/öğretim yılında öğrenim ücreti (KDV dahil) Tıp Fakültesi için 21.000 TL, Hukuk Fakültesi için 16.500 TL, diğer fakülteler ile İngilizce Hazırlık Programında 16.000 TL, Hemşirelik Yüksekokulu Lisans ve İngilizce Hazırlık Programında 12.000 TL, önlisans programları 9.000 TL'dir. Öğrenim ücretinin yarısı kesin kayıt ve kayıt yenileme sırasında, diğer yarısı ise ikinci yarıyıl başında kayıt yenileme sırasında ödenecektir. Öğretim ücretindeki olası yıllık artışlar, Devlet tarafından belirlenen Tüketici Fiyatları Endeksindeki (TÜFE) artış oranı ile sınırlı tutulacaktır. Ufuk Üniversitesi'nin burslu programlarına yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs karşılıksız olup, yalnız öğrenim ücretini kapsar. Burslu öğrenciler Ufuk Üniversitesi Burs Yönergesi hükümlerine tabidir.
9 TEMMUZ 2012 ÖN BİLGİ AMAÇLI KILAVUZ BİLGİLERİDİR.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.