Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

YÜKSEK İHTİSAS ÜNİVERSİTESİ BURSLARI ÜCRETLERİ VE ŞARTLARI 2015 TERCİH DÖNEMİ BİLGİLERİ

Yüksek İhtisas Üniversitesine 2015-2016 eğitim-öğretim yılında kayıt yaptıracak öğrenciler için yıllık öğrenim ücreti; Tıp Fakültesinde KDV dâhil  30.000 TL dir. Ücretler iki eşit taksitte Güz ve Bahar dönemi başlarında ödenir. Ücretlerde Yıllık Artış:  yıllık TÜFE artışı ile sınırlı tutulmaktadır. Burslu kontenjanlardan kayıt  yaptıran öğrencilerin bursluluk süreleri Tıp Fakültesinde toplam 12 dönem ile sınırlıdır.. Yüksek İhtisas  Üniversitesi,  öğrencinin bu süre içinde öğrenimine devam etmesi şartıyla  ve sınıf geçme kaydıyla bursun etkilenmeyeceğini taahhüt etmektedir. Barınma Yardımı: Tam Burslu ve % 75 burslu  öğrencilere  Barınma yardımı  ve yaşam destek yardımı olarak aylık 2000  TL yardım yapılır.  Başarı Bursu: Yüksek ihtisas Üniversitesine  Tam Burslu  ve % 75 burslu kontenjan dışında kayıt yaptıran öğrenciler, akademik yıl içinde Üniversitenin öngördüğü ders yükü şartlarını sağlamaları ve yıllık akademik ortalamalarının 3,50 ve daha yüksek olması halinde izleyen Akademik yılda % 50 burs la desteklenirler.  Burslu Kontenjanda Tercih Kısıtı: Yüksek ihtisas Üniversitesi öğrencisi olup, Yüksek ihtisas Üniversitesinden ayrılmış veya ilişiği kesilmiş olanlar ve dört yıllık üniversite mezunu olanlar sadece ücretli statüde (burslu kontenjanlara yerleşseler dahi) kayıt yaptırabilirler. Ayrıntılı Bilgi İçin: Ücret ödeme esasları, yaşam katkı ve barınma payı miktarları, ile ilave koşulları hakkında ayrıntılı bilgiler için www.yiü.edu.tr adresini ziyaret ediniz.
23 Haziran 2015 ön bilgi amaçlı kılavuz bilgileridir. Lütfen bilgileri son kılavuz ile karşılaştırınız.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.