Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN
YGS VAR MI YOK MU? AZ MI ÇOK MU?
Değerli adaylar!
Bu makaleyi hazırlama amacımız önümüzdeki yıllarda yapılması planlanan YGS sınavındaki değişiklikler konusunda sizleri aydınlatmaktır. Ne yazık ki bu konuda pek çok hatalı bilgi nedeniyle ciddi anlamda bir kafa karışıklığı yaşanmaktadır. Adayların kılavuz bilgileri ve resmi açıklamalar yerine bu hayati konuyu internette çeşitli sosyal paylaşım sitelerindeki dedikodulardan öğrenmesi de bu kafa karışıklığını artırmaktadır. Lütfen böylesi önemli konuları resmi kaynaklardan takip etmeye çalışınız. Unutmayınız ki sosyal paylaşım sitelerinden ya da diğer internet sitelerinden (Buna ygslyssistem.com da dahildir) öğrendiğiniz bilgilerin doğruluğu her zaman şüphelidir. En sağlıklısı ÖSYM'nin resmi sitesinden takip etmeniz ve kılavuzu dikkatle okumanızdır.
YGS KALKIYOR MU?
Şu an için kısa vadede YGS sınavının kaldırılması söz konusu değildir. Yapılan resmi açıklamalara baktığımızda YGS sınavının kaldırılmaktan ziyade yıl içerisinde 3-4 kez yapılması gündemdedir. Sınav kaygısı vb. durumlardan en az etkilenmeniz için yıl içerisinde çeşitli tarihlerde yapılacak olan YGS sınavlarından en yüksek puan aldığınız sınav esas alınacaktır. Böylece tuvalet ihtiyacı, stres vb. faktörlerden kaynaklanan başarı düşüklüğü en aza indirilmeye çalışılacaktır.
Örnek olarak (tamamen gerçek dışıdır, sadece örnek amacıyla yazılmıştır)uygulama verecek olursak:
Kasım ayında YGS 1 sınavı uygulanır ve sonra şubat ayında YGS 2 sınavı uygulanır, nisan ayında da YGS 3 sınavı uygulanır. Eğer 4 sınav olursa ona göre tarih aralıkları değişebilir. Bu sınavlardan en yüksek puan hangisinden alınmışsa o puan esas alınır.
Uzun vadede YGS sınavının kaldırılması düşünülmektedir. Fakat şimdiden YGS yerine ne gelecek vb. konuları tartışmanın çok faydalı olmayacağını düşünüyoruz.
www.ygslyssistemi.com tüm adaylara başarılar diler.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.